UA | EN
Центр обслуговування конференцій
Центр обслуговування конференцій

СВІЖІ НОВИНИ
СВІЖІ НОВИНИ
19.06.19NATO-Ukraine Professional Development Programme

Докладнiше> 19.06.19Cвяткуємо День Європи у Консультативній Місії ЄС https://bit.ly/2QcdsAq

Докладнiше> 19.06.19Дводенний тренінг для ОТГ від програми DOBRE "Щодо особливостей законодавства у сфері закупівель та їх ефективного проведення" 20-21.05.2019, місто Кропивницький

Докладнiше> 19.06.19ОРІЄНТАЦІЙНИЙ КУРС ДЛЯ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ СУДДІВ ВЕРХОВНОГО СУДУ 13 – 17 травня 2019 року, м. Київ

Докладнiше>

ВСІ НОВИНИ

ОПИТУВАННЯ
ОПИТУВАННЯ

Як Ви потрапили на наш сайт?

через пошукову систему
за рекомендаціями
із рекламних джерел
випадково
я про вас знаю

Центр обслуговування конференцій: організація конференцій, семінарів, тренінгів.

Новини

27.04.09Національний конкурс "Благодійник року 2008"!

За результатами 2008 року в Києві було вручено нагороди переможцям Національного конкурсу "Благодійник року 2008", який проводиться в Україні уже вдруге.

Церемонія відбулася у приміщенні театру «Сузір’я».

У ній взяли участь Голова Наглядової ради фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко, Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, народний артист України Богдан Ступка, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова, співаки Марія Бурмака та Олег Скрипка, генеральний директор Міжнародного кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі, приватні благодійники та представники організацій, які стали переможцями конкурсу, організатори та члени журі.

У своїй промові К.Ющенко зауважила, що конкурс «Благодійник року» покликаний не лише відзначити людей та компанії, які займаються доброчинною діяльністю, а й показати, що благодійником може бути і велика транснаціональна компанія, і одна особа. За її словами, благодійність – це не обов’язково вкладання коштів, адже в багатьох країнах світу люди роблять благородні справи, працюючи волонтерами.

Вітчизняна компанія – малий бізнес – Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр Обслуговування Конференцій» (м.Київ)

Ця компанія малого бізнесу, знаходячись в Києві, надає значні ресурси для підтримки суспільно-важливих проектив Вінницької області, витрачає кошти для поліпшення добробуту громад, відтворення культурно-історичної спадщини, та збереження довкілля. Серед благодійних здобутків компанії – видання книг про історію рідного краю та події голодомору і пам’ятник жертвам Голодомору 1932-22 р.р., створення заказника “Зеленоклинівські пороги”, та відкриття дитячого садочка для сільської громади. Благодійність такого зразка сприяє не тільки поліпшенню добробуту громади села, а й національно-патріотичному та екологічному вихованню молоді та розвитку самої громади як самодостатнього елемента держави.

Нас рекомендують

Лист від МГО Київський міський центр творчих ініціатив

Фотогалерея

Мы в соц.сетях

КонтактиCopyright © 2009-2014 Центр обслуговування конференцій