UA | EN
Центр обслуговування конференцій
Центр обслуговування конференцій

ПОСЛУГИ
ПОСЛУГИ
ОПИТУВАННЯ
ОПИТУВАННЯ

Як Ви потрапили на наш сайт?

через пошукову систему
за рекомендаціями
із рекламних джерел
випадково
я про вас знаю

Центр обслуговування конференцій: організація конференцій, семінарів, тренінгів.

Послуги

забезпечення харчування учасників заходу

ТОВ "Центр Обслуговування Конференцій" забезпечує харчуванням учасників конференцій, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, презентацій.
     Ми пропонуємо: кава-паузи, обіди, вечері, фуршети, святкові банкети, барбекю. 
     З  нами всі Ваші зустрічі і важливі події пройдуть на висоті!

Компанія «ГУРМАН» Кейтерінг-сервіс » 

Ресторан виїзного обслуговування «ГУРМАН» Кейтерінг-сервіс »- це, перш за все, свобода вибору при незмінно високій якості обслуговування. Основний напрямок діяльності виїзного ресторану компанії «ГУРМАН» Кейтерінг-сервіс »- проведення та обслуговування заходів різного формату, таких як весілля, ювілеї, дні народження, презентації в будь-якому зручному для Вас місці.
Головним принципом роботи ресторану виїзного обслуговування «ГУРМАН» Кейтерінг-сервіс » є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Відповідаючи цьому принципу, меню, оформлення, сервіровка кожного заходу складається індивідуально. Професійний колектив виїзного ресторану «ГУРМАН» Кейтерінг-сервіс »зробить все, щоб Ваше захід став неповторним, і було організовано по вищому розряду.

Що таке кейтерінг? У перекладі з англійської мови «кейтерінг» позначає громадське харчування. Але кейтерінг має на увазі щось більше, ніж просто харчування. 

Кейтерінг - вид діяльності, при якому ресторанне обслуговування організовується на природі, в банкетних залах, в офісі, на теплоході або резиденції, тобто в будь-якому зручному для Вас місці, де Ви тільки побажаєте.
Кейтеринг   

забезпечення харчування учасників заходу

Выездной кейтеринг

Обслуживание конференци

Фуршет для участников конференций

Нас рекомендують

Фотогалерея

Мы в соц.сетях

КонтактиCopyright © 2009-2014 Центр обслуговування конференцій